Přijďte na kytarový workshop v Praze!

Kytarový workshop pro dospělé začátečníky je kolektivní výuka pro vás dospěláky, kteří nemáte čas chodit na pravidelnou výuku hry na kytaru. Na workshopu se naučíte základy hry na (nejen) akustickou kytaru pro další samostudium – od ladění a výměny strun, přes nácvik základních akordů, doprovodných rytmů, hry melodie z not a tabulatur, použití kapodastru ke změně tóniny, až po návod, jak správně cvičit, hrát a k tomu současně zpívat a jak zvládat trému.

V mém kurzu se seznámíte s kytarou takovým způsobem, že už se nebudete ostýchat vzít ji do rukou, protože nevíte, jak ji rozeznít v její plné kráse. Projdeme od začátku všechno nejdůležitější, abyste se mohli kytaře dál věnovat doma jako samouci, a to bez zbytečných špatných návyků a chyb.

Kytarový workshop má teoretickou a praktickou část, kdy si s vlastní kytarou vše vyzkoušíte a mám pro vás také vypracované PDF materiály v elektronické podobě, které ode mě jako účastníci workshopu dostanete.

kytara

Pomůžu vám začít s hrou na kytaru, ať už chcete hrát sami sobě pro radost, svým dětem, zahrát si s přáteli u táboráku nebo si třeba založit kapelu, všechno je možné. V jakémkoli věku.

Výuce hry na kytaru se profesinálně věnuji 15 let v ZUŠ, jsem aktivní muzikantka a ráda předám své znalosti vám všem, kteří máte zájem o hru na tento krásný a oblíbený nástroj.

Naučím vás zhudebnit vaše emoce a bude vás to bavit.

Stačí prostě jen přijít a začít… 🙂